fbpx Autoškola OLDA Ostrava/Hlučín Naše zkušenosti - Váš řidičák!

B - osobní automobil

INFORMACE O VÝUCE OSOBNÍHO AUTOMOBILU SK. B 

– výuka teorie, zdravověda, praktická údržba vozidla

– jízdy ve vozidle – celkem 28 hodin, nejdříve začneme na cvičišti, mezi kužely, potom pomalu kolem komína až po samostatnou jízdu v provozu

– jako jediní nabízíme aplikaci, ve které si můžete cvičně dělat testy s následnou kontrolou učitelem online.  Vidíte v ní vaše naplánované jízdy, vaši trasu jízd. Budete mít zkrátka nad vším kontrolu!

– v Hlučíně nezapomeňte hledat OLDU

auto

Co lze řídit se skupinou B

  • motorové vozidlo s výjimkou vozidel skupin AM, A1, A2, A, s největší povolenou hmotnost do 3.500 kg, s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo: a/ o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg, b/ o největší povolené hmotnosti převyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3.500 kg
  • vozidla zařazená do skupiny A1, pokud jsou vybavena automatickou převodovkou
  • tříkolová vozidla zařazená do skupiny A (pouze pro řidiče starší 21 let)

ŘIDIČÁK NA OSOBÁK S AUTOMATICKOU PŘEVODOVKOU ZA ZAVÁDĚCÍ CENU! Nové vozidlo Toyota AYGO čeká!

Chcete získat řidičský průkaz na osobní automobil s automatickou převodovkou?

Máte problém zvládnout zkoušku na vozidle s manuálním řazením?

Udělejte si u nás řidičák v pohodě a bez stresu na automatu!

Rozšíření na manuální převodovku poté kdykoliv – stačí pouze zkouška z jízdy!

NOVINKA! ŘIDIČÁK SE ZÁRUKOU!

Závěrečná zkouška s jistotou úspěšného zvládnutí – bez obav a v pohodě.  Jak to vlastně zvládneme?  Komisaři v Ostravě jsou nároční a zvládnout zkoušku napoprvé je spíše výjimka. Prostě si věříme a navýšení ceny za tuto garanci využijeme na zvýšení počtu praktických jízd.
Ano, může se stát, že zkouška nedopadne dobře, ale o nic nejde – nic navíc autoškole platit nebudete. Dokonce před zkouškou znovu natrénujeme a osvěžíme kondičníma jízdama vše potřebné a to opět zadarmo.

Ano, je možné, že u někoho proděláme i boty, protože než někoho pustíme na zkoušky, bude kolikrát potřeba jezdit daleko více než je minimálních 28 jízd. Sami víme nejlíp, jak je kdo připraven a v dnešním provozu je těch dobře připravených po základním výcviku málo. Je to potom prostě vidět na závěrečných zkouškách.

HLUČÍN – TADY JE TO VÍC V POHODĚ.

PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ ŘIDIČSKÉHO PRŮKAZU SK. B

  • věk 18 let ( výcvik lze začít před dosažením požadovaného věku, na zkoušku jde uchazeč po dasažení věku 18-ti let)
  • zdravotní a odborná způsobilost
  • žadatel je držitelem řidičského oprávnění skupiny B
  • obvyklé bydliště na území České republiky nebo studium zde alespoň 6 měsíců
  • nebýt ve výkonu sankce nebo trestu zákazu činnosti, spočívajícího v zákazu řízení motorových vozidel nebo nemít v registru řidičů zaznamenáno 12 bodů
  • nebýt držitelem platného řidičského oprávnění uděleného jiným členským státem
  • B96″ lze absolvovat současně se skupinou B

 

Důležité dokumenty

Dokumenty ke studiu a přečtení

Přístup do aplikace Moje Autoškola

MOJE AUTOŠKOLA

Přístup do Testovacího rozhraní

autoskola testy

Než Vám bude naplánována první jízda, musíte zvládnout test. Klikněte prosím na výše uvedené logo.

ONLINE PŘIHLÁŠKA