fbpx Autoškola OLDA Ostrava/Hlučín přívěsný vozík B96, B+E Ford Galaxy

B+E a B96 - přívěsný vozík

INFORMACE O VÝCVIKU NA OSOBNÍ AUTOMOBIL S PŘÍVĚSEM

– výuka teorie, zdravověda, praktická údržba vozidla

– jako jediní nabízíme aplikaci, ve které si můžete cvičně dělat testy s následnou kontrolou učitelem online.  Vidíte v ní vaše naplánované jízdy, vaši trasu jízd. Budete mít zkrátka nad vším kontrolu!

– Co můžete řídit se sk: B???? /abyste, nepřišli o řidičák…/ osobní automobil sk. B s největší povolenou hmotnost do 3.500 kg, s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo:– o největší přípustné povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg, nebo o největší povolené hmotnosti převyšující 750 kg, pokud největší přípustná povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3 500 kg.

-V HLUČÍNĚ NEZAPOMEŇTE HLEDAT OLDU!

 SKUPINA B96

– umožňuje řídit soupravy do  4250Kg

– není předepsaný žádný výcvik a zkouška se provádí pouze jízdou

SKUPINA B+E

– možno řídit soupravy do 7000Kg

– výcvik se provádí na stejné soupravě jako B96

– již nemusíte řešit zda vaše oprávnění dostačuje

Jak zapojit přívěs? Mrkněte ZDE!

Přihláška do autoškoly