fbpx Motoškola OLDA Ostrava/Hlučín Výcvik na Kawasaki ER-6!

A - motocykl bez omezení

INFORMACE O VÝCVIKU NA MOTORKU 2017 MOTOŠKOLA OLDA

– 5 hodin výcviku na cvičišti pod dohledem instruktora

– 4 hodiny výcviku v mírném provozu samostatně a za ním instruktor na doprovodném motocyklu

– 4 hodiny výcviku v silném provozu samostatně a za ním instruktor na doprovodném motocyklu

– závěrečnou zkoušku samostatně na cvičišti

– závěrečnou zkoušku samostatně v provozu, motoškola zajistí doprovodné vozidlo pro komisaře

18738867_1431957213514805_8005005591988284738_o

 Tento minimální zákonem stanovený počet hodin bude stačit jen těm řidičům, kteří zvládnou ovládat motocykl na cvičišti naprosto samostatně a bez problémů. Řidiči bez zkušeností, nebo s menší jistotou ovládání budou mít možnost si dokoupit kondiční jízdy jak na cvičišti, tak v provozu. Cena za jízdu se odvíjí od toho, zda budou potřeba motorky dvě nebo jen jedna.

 

Na cvičišti  umožníme  trénovat na vlastní motorce – toto neodporuje zákonu, pokud se jezdí mimo pozemní komunikace. Zkouška na cvičišti a výcvik v provozu pouze na motocyklu motoškoly. Nelze dle zákona užít vlastní motorku.

Přihláška do autoškoly