INFORMACE O ŠKOLENÍ

Školení zahrnuje

  • Je Vám méně než 21 let?
  • Máte řidičský průkaz na náklaďák a nemáte profesní průkaz?

Můžete jej získat po absolvování vstupního školení k získání profesního průkazu řidiče v rozsahu 280 hodin. Lze jej zahájit, také souběžně s výcvikem na řidičský průkaz skupiny C. Po absolvování od nás dostanete potvrzení, které předložíte úřadu a požádáte o zkoušku – testem.

Cena školení

Cena tohoto školení je 24.900 – 34.900 Kč.

Pro všechny typy školení platí

Zdokonalování odborné způsobilosti řidičů je povinen se účastnit řidič, který:

  • je občanem členského státu Evropské unie a má na území České republiky trvalý pobyt
  • je občanem členského státu Evropské unie a má na území České republiky přechodný pobyt, který trvá alespoň 185 dnů v kalendářním roce
  • je občanem jiného než členského státu Evropské unie a vykonává závislou práci pro zaměstnavatele usazeného na území České republiky nebo podniká na území České republiky, pokud řídí motorové vozidlo, k jehož řízení opravňuje řidičské oprávnění skupiny C, C+E, D a D+E nebo podskupiny C1, C1+E, D1 a D1+E nebo řidičské oprávnění uznávané jako rovnocenné