fbpx Vstupní školení řidičů 45h - Autoškola OLDA, Ostrava, Hlučín

Vstupní školení řidičů 45h

Řidičský a profesní průkaz na náklaďák už máte, ale potřebujete profesní průkaz rozšířit o autobus. Přihlaste  se na školení 45 hodin k rozšíření profesního průkazu. Po absolvování dostanete od nás potvrzení a na úřadě požádáte o nový profesní průkaz.

On-line přihlašování ke školení řidičů zajišťuje Moje Autoškolasoftware pro školicí střediska.

CENA ŠKOLENÍ

Cena tohoto školení je 9.000 Kč.

 

PRO VŠECHNY TYPY ŠKOLENÍ PLATÍ

Zdokonalování odborné způsobilosti řidičů je povinen se účastnit řidič, který:

  • je občanem členského státu Evropské unie a má na území České republiky trvalý pobyt
  • je občanem členského státu Evropské unie a má na území České republiky přechodný pobyt, který trvá alespoň 185 dnů v kalendářním roce
  • je občanem jiného než členského státu Evropské unie a vykonává závislou práci pro zaměstnavatele usazeného na území České republiky nebo podniká na území České republiky, pokud řídí motorové vozidlo, k jehož řízení opravňuje řidičské oprávnění skupiny C, C+E, D a D+E nebo podskupiny C1, C1+E, D1 a D1+E nebo řidičské oprávnění uznávané jako rovnocenné