O nás

AUTOŠKOLA OLDA  POSKYTUJE SVÉ SLUŽBY OD ROKU 1990

Autoškolu založil v roce 1990 Oldřich Pater starší o rok později se přidal syn Oldřich Pater mladší a o další rok syn Rostislav Pater. V roce 2008 se na plný úvazek přidala manželka Oldřicha Patera mladšího – Lenka Paterová.

Postupně jsme rozšiřovali možnosti získaní řidičského průkazu o motorky a nákladní automobil atd. V roce 2005 jsem získali akreditaci pro provozování školícího střediska řidičů profesionálů.

Klientů přibývalo a již se to nedalo zvládat živelně a v prosinci 2014 došlo k rozdělení kompetencí ve firmě a nakonec i osamostatnění a rozdělení.

V této chvíli se nacházíte na stránkách Oldřicha Patera mladšího.

Co pro Vás připravujeme společně s manželkou Lenkou Paterovou? Hlavně nové Školící středisko s autocvičištěm v Ostravě a to jednu zastávku od Nové Karolíny. viz. foto

A dále kontaktní místo na Nádražní ulici v centru Ostravy otevřené, každý pracovní den v týdnu a také v Hlučíně na Hrnčířské ulici kousek od mého nynějšího konkurenta Rostislava Patera, lidé si nás často pletou chtějí trefit ke mně a zpravidla je v Hlučíně praští do očí nově postavená budova bráchy.

Jsme Online! Používáme aplikaci, která hlídá naše žáky i řidiče profesionály a jejich pravidelného školení.

A nakonec…vybíráte autoškolu? Nevíte jestli v Ostravě nebo Hlučíně?

20160908_121406

 

SVÉ SLUŽBY POSKYTUJEME:

ostrava_logo (1) stažený soubor mestska-nemocnice-ostrava_242412 arcelor-mittal-logo getimage

talpa-rpf_274766 31982016_full stažený soubor (1) logo borsodchem